• Новак
Инстант Вител Про Воздух Fryer Рерна 9 1 со Скара, 10 Qt, EvenCrisp Технологија и Ултра 10-во-1 Електрични Притисок Шпорет, Sterilizer, Бавно, Шпорет, Ориз Шпорет, 6 Четвртиот, 16 One-Touch Пр

Инстант Вител Про Воздух Fryer Рерна 9 1 со Скара, 10 Qt, EvenCrisp Технологија и Ултра 10-во-1 Електрични Притисок Шпорет,

Оценка на стоката:
DEN 5998.56

Достапност
Производот е достапен

Производ 1 : Здрава : Вител Про Воздух Fryer Печка ви дава сите вкусот на длабоко пржени готвење, без масло и хаос.Добиете совршен хрупкави од надвор, тендер на внатрешноста резултати во секое време.Производ 1 : Save кујна простор : Вител Воздух Fryer Рерна доаѓа со 9 изградена-во smart програми за : Воздух Фрај, Печено, Broil, Пече, Тост, за да одмрзнете Доказ, Dehydrate и Скара, сите во еден уред.Производ 1 : совршено се јасни : Еден-чекор дури и-свежи технологијата ви овозможува да се постигне хрупкави надвор и тендер внатре.Дали ви се собори-срј во ротирачки барабан или печено месо скара стил, deliciousness е загарантирана.Производ 1 : Длабоко пржени вкус : Инстант Вител Про Воздух Fryer Рерна кружи супер-топол воздух околу вашата храна, па тоа готвачи рамномерно и се заклучува во влага — ви даваат хрупкави, златен текстура и прекрасниот вкус на длабоко пржени, без масло и маснотии.Производот 2 : Инстант Тенџере Ултра-електрични притисок шпорет е следната генерација во кујнски апарати.Централна бирање со еден едноставен сврти и притиснете обезбедува додаде прецизност во програмата селекција и прилагодување.Производот 2 : Нови карактеристики : надморска Височина на вредноста, готвење индикатор, и пареа отпуштете го копчето за ресетирање.Ултра копчето за сопствени програмирање.Новите функции спаѓаат стерилизирате, торта и јајце програми.Производот 2 : Заменува 10 најчести кујнски апарати : Притисок шпорет, бавно, шпорет, ориз/каша шпорет, јогурт творецот, торта создателот, јајце шпорет, sauté/searing, steamer, потопло, и sterilizer.Производот 2 : Развиен со најновите 3-та генерација технологија со вграден микропроцесори.На микропроцесори набљудувачите на притисок и температура, држи време, и го прилагодува греење интензитет и времетраење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста