• Новак
SNACTIV - Светло Режим - Службен Snacking Алатка на Иднината, како што се гледа на Ајкула Резервоарот!

SNACTIV - Светло Режим - Службен Snacking Алатка на Иднината, како што се гледа на Ајкула Резервоарот!

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

ВИСТИНСКИ - оригинал патент snacking алатка што се гледа на Ајкула Резервоарот Сезона од 13 Епизоди 12!.УДОБНО - Флексибилни, мека на допир ергономски прст слотови се обезбеди удобно се вклопуваат за возраст од 14+.БЕЗБЕДНО - Храна Одделение, BPA Free, Phthalates Слободни, ФДУ Согласност, машина за миење Садови Безбедно.ЧИСТЕЊЕ - се Задржи вашите раце и уреди чисти и вашиот фокус на работите кои се важни!. [Дизајниран со Удобноста на Ум] Нашата единствена процесот на производство користи два различни материјали (ABS и TPU) за да се обезбеди удобност.На мека на допир, флексибилни прст слотови се прилагодат на различни прст големини и форми. [Мулти-Барањата = Освојувањето] SNACTIV ви овозможува да продолжат да работат, игра, или студ додека не се грижиш за валкани прсти и уреди. [Лесно и Безбедно да се Користи] SNACTIV е лесен за употреба и гумени совети ќе ви овозможи да се зафат вашиот омилен оброк.Ние сме, исто така, BPA Free, ФДУ Согласност, и Безбедна Храна. [Стои на Свои] SNACTIV е исто така дизајниран да се застане на сопствените, без совети поврзеш со други површини.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста