• Новак
QAUBEN Оптички Влакна Кабел Водоотпорен Автомобил Страна Сјај LED Осветлување Оптички Влакна Бенд Автомобил Внатрешни работи Атмосфера Неонски Светла Ладно 10 Метри (32

QAUBEN Оптички Влакна Кабел Водоотпорен Автомобил Страна Сјај LED Осветлување Оптички Влакна Бенд Автомобил Внатрешни работи

Оценка на стоката:
DEN 788.88

Достапност
Производот е достапен

▸【10 Метри (32.81 ft) Оптички Влакна Бенд Автомобил во Околината Светла за Внатрешни работи】 Шиење edge : 3.0 mm.Led Моќ : 1 W (DC 12 V). ▸【Флексибилни Внатрешни работи оптички влакна светлина декорација на КТВ, пабови, кафе куќи, хотели и ресторани и така натаму. ▸【Безбедно да се Користи】 IP68 Водоотпорен, заштита на Животната средина, ниска потрошувачка на енергија, висока осветленост, исклучително ниска топлина, допирни и безбеден за деца.Пакет се вклучени : само 6mts оптички влакна (не вклучувајќи ги и LED извори на светлина).Големина : 10 Метри (32.81 ft).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста