• Новак
Tintnut Тај-Боја-Htv Виножито Железо На Винил-8 Листови 10×12 Инчен преносот на Топлината Винил за Т-Маица, Ткаенина, Облаци, Акварел Винил Пакет DIY Т-Маица за Cricut Силуета Ка?

Tintnut Тај-Боја-Htv Виножито Железо На Винил-8 Листови 10×12 Инчен преносот на Топлината Винил за Т-Маица, Ткаенина, Облаци,

Оценка на стоката:
DEN 311.76

Достапност
Производот е достапен

【ШАРЕНИ & ТРАЈНИ】Tintnut htv е висока еластичност и зајакнување на стереоскопски визија од nomal материјал.Тоа е се мијат издржливост и боја стабилност. 【ПРИЈАТЕЛСКИ ДА се КОРИСТИ】Оваа преносот на топлината винил е лесно да се намали на било сечење машини.Тоа е aslo дизајн да биде лесно плевел.Можете да топлина цврсто со топлина притиснете машина и, исто така, нормален железо за пренос. 【ШИРОКО ТРАНСФЕР】Оваа iron на винил може да се користат за да го направите вашиот сопствен дизајн на Т-маици, чевли, капи, кафе кеси,чанта, перници и така натаму.Широко се применува на многу ткаенина за памук, полиестер и памук ткаенини. 【ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ИДЕЈА】Тоа е голема рачно изработени подароци за семејството, пријатели, деца и наставници.Тоа може да биде како Божиќ подарок, Денот на Вљубените подарок, подарок за денот на Благодарноста, Ден на Мајката подарок, Наставникот Ден подарок. 【ОБИЧАЈ УСЛУГА】Ние сме љубов DIY преносот на топлината како што го прават, ние се многу подготвени може да се јавите и да го споделат со нас во секое време , ако имате било какви прашања при користење на овој винил.Лесно да се намали.Лесно да се плевел.Лесно да се префрлите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста