• Новак
JIANFENG Кујна, Фрижидер Зеленчук Овошје Храна Запечатен Контејнер за Складирање Организиран Свежи-Водење Кутија Затворена за Складирање Тегла Со Капак Исклучителна

JIANFENG Кујна, Фрижидер Зеленчук Овошје Храна Запечатен Контејнер за Складирање Организиран Свежи-Водење Кутија Затворена

Оценка на стоката:
DEN 1325.04

Достапност
Производот е достапен

100% сосема нов и висок квалитет.Мултифункционален мала тежина и лесен за транспорт, овие се одлични во станови, condos, dorm соби.Издржливи, стабилен и лесно да се чисти.Совршен длабочина за пониски кабинети и длабоко провизии полиците, како и во внатрешноста на фрижидерот или замрзнувачот; тие имаат сè, од храна за миленичиња, да зеленчук.Материјал : ПП Пластика.Кујна, Фрижидер Зеленчук Овошје Храна Запечатен Контејнер за Складирање Организиран Свежи-Водење Кутија Затворена за Складирање Тегла со Капак Функција : 100% сосема нов и висок quality Multifunctional мала тежина и лесен за транспорт, овие се одлични во станови, condos, dorm rooms Durable, стабилна и лесна за clean The совршен длабочина за пониски кабинети и длабоко провизии полиците, како и во внатрешноста на фрижидерот или замрзнувачот; тие имаат сè, од храна за миленичиња, да vegetables Specifications : Материјал : ПП Plastic Size : како picture Package се Вклучени : 1 x Складирање Box Welcome да JIANJINA Куќа, Јас сум многу среќен да ви послужи!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста