• Новак
HHS Кујна корпата за Ѓубре Канцеларија Бања Спалната соба Отпад Бин со Капак Автоматски Сензор на Допир Слободни Нерѓосувачки Челик Ѓубре Може 13 Литри 50L,Бела, 11.37 x 16.

HHS Кујна корпата за Ѓубре Канцеларија Бања Спалната соба Отпад Бин со Капак Автоматски Сензор на Допир Слободни Нерѓосувачки

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Редовните 13-галон ѓубре торба во супермаркет може да се користи во нашите нерѓосувачки челик корпата за ѓубре, и тоа е вид на вас да се користи поголема торба.Нашата кујна ѓубре може да има 13 литри капацитет за употреба во вашиот живот.Ткаенина тип : 85 проценти од не ' Рѓосувачки Челик.За брзо намалување технологија гарантира дека само многу малку звук е направен кога ѓубре може да е во употреба.бања ѓубре може да кујна корпата за ѓубре.автоматско ѓубре може да кујна ѓубре може да спалната соба корпата за ѓубре.Ткаенина тип : 85 проценти од не ' Рѓосувачки Челик.Тоа е голема, убава и цената е во право. (MUTE ДИЗАЈН)Конвенционалните) Ѓубре може да се користат ќе се направи многу на бучава, како нашата кујна ѓубре може да се користи забави технологија, отворете и затворете ќе не прави многу бучава, може да бидат сигурни дека можете да го користите, не грижете се за вознемирувачки остатокот на семејството.Значи ставање нерѓосувачки челик корпата за ѓубре во аголот на вашата спална соба, ќе се направи добар избор.Зошто да не купат еден, кујната, спалната соба, дневна соба, студијата, активност соба, дури и во вашиот дете кабината, мислам дека сето тоа е правото да се стави една од нашата кујна корпата за ѓубре .Купување на нашите нерѓосувачки челик ѓубре може да е голема работа за вас.Капакот на ѓубре може да се отстрани, тоа е погодно за вас да се стави во и изнесување на ѓубрето торба.Ако не сакате целата куќа да мирисаат не ви се допаѓа, вие треба да бидете сигурни дека капакот од бања корпата за ѓубре е секогаш затворен, и добар запечатување го прави ова е можно. ?Погоден за сите видови на ситуации, кујна, спална соба, дневна соба, бидејќи нашите нерѓосувачки челик ѓубре може да е удобен и практичен, па додека може да се мисли на било каде можете да го користите. (ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ ИЗОЛИРАНИ МИРИС )Нашата кујна ѓубре може да се третира со нерѓосувачки челик жица цртежот, кој го прави многу полесно да се исчисти од не ' рѓосувачки челик корпата за ѓубре.автоматско ѓубре може да не ' рѓосувачки челик ѓубре може да кујна корпата за ѓубре.Карактеристики.5 Фунти Локалните Превозот Време на Испорака : 3-7 дена корпата за ѓубре 13 литри автоматско ѓубре може да ѓубре лименки за кујна touchless корпата за ѓубре 13 литри корпата за ѓубре со капак нерѓосувачки челик ѓубре може да сензор за движење ѓубре може да smart ѓубре може да ѓубре лименки за кујна куче доказ корпата за ѓубре.Ако кеса ѓубре е полна, можете едноставно да го отстраните капакот, го фрли далеку и да го замените со нова кеса ѓубре.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста