• Новак
Проктор-Silex Едноставност Електрични Притисок Шпорет, 3 Четвртиот Мулти-Функција Се Готви, Пареа, Sauté, Ориз, Точно Бавно Технологија, Од Нерѓосувачки Челик (34503)

Проктор-Silex Едноставност Електрични Притисок Шпорет, 3 Четвртиот Мулти-Функција Се Готви, Пареа, Sauté, Ориз, Точно Бавно

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

СОВРШЕНО се ПОДГОТВАТ ЈАДЕЊА ЗА 3+ ЛУЃЕ : Помала отколку типични мулти-cookers, овој компактен машина е одлична за готвење оброци за 3+ луѓето и за помалите кујни.Тоа е разноврсна со повеќе начини на готвење уште зазема помалку простор на countertop.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА СО ЕДНОСТАВНИ НАЧИНИ на ГОТВЕЊЕ : притисок шпорет има едноставна директни готвење режими.Тоа притисок готвачи, бавно готвачи на високи или ниски, sautés, пареи, или топла храна.Само изберете го вашиот готвење режим и да го поставите готвење време на дигитален тајмер за одбројување.ХРАНА НЕМА ДА OVERCOOK : Точно Бавно технологија со 2 топлина settings обезбедува постепен пораст на температурата, за класичен бавно готвење резултати.Храната не overcook и бавно шпорет оброци излезе само начинот на кој што се очекува.ЛЕСНО BROWN & SAUTÉ МЕСО : кафеав/sauté копче ви овозможува да додадете вкус оброци од браунинг и sautéing храна право во nonstick готвење.ПОДГОТВИ ХРАНАТА и ДО 70% ПОБРЗО : Со притисок готвење, ќе добиете вечера на маса побрзо отколку што некогаш мисли е можно.Подготви храната и до 70% побрзо со притисок готвење во оваа 3 четвртиот притисок шпорет.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста