• Новак
Кен-Алатка 35453 4 Парче Змија Гуми Менување На Поставување

Кен-Алатка 35453 4 Парче Змија Гуми Менување На Поставување

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Вклучува T2001 Demount алатка.Вклучува T2002 Планината бар.Вклучува 31710 Мушка го држите уредот.Вклучува Тркала Заштитник.Тежина на сет : 12 кг.Преземе борбата за излез на монтирање и демонтирање камион гуми, сè што треба да се промени гуми лесно и без никаков напор. 35449 Demount Алатка demounts и монистра, нема повеќе укинување на гуми/воланот собранието симне на земјата. 35450 Планината Бар е крило форма е дизајнирана да престане против rim, нема да се лизга во воланот и, мали крајот на алатка за лесно се добива под протегала лежиште за кои траат се повлече. 31710 Мушка Држите Уредот : има мушка во место против воланот додека монтажа гума. 31810 Тркала Заштитник штити джантите од оштетување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста