• Новак
ФРАМ FV163 Позитивни Crankcase Вентилација PCV Вентил

ФРАМ FV163 Позитивни Crankcase Вентилација PCV Вентил

Оценка на стоката:
DEN 136.80

Достапност
Производот е достапен

Од клучно значење за емисиите согласност тестирање.ФРАМ PCV Вентили може да помогне да се осигура дека вашето возило ги исполнува емисии стандарди.На PCV вентил беше прва од емисијата компоненти на системот да се стави во производството на возила.Пакет Димензии : 12.192 L x 3.556 H x 6.858 W (сантиметри).ФРАМ FV163 Позитивни Crankcase Вентилација PCV Вентил.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста