• Новак
Мека Locs 36 Инчи 3 Pack Нови Faux Locs Капчиња за Коса Црна Жените Долго Пред Looped Кадрава Брановидна Божица Locs Kanekalon Синтетички Влакна на Косата Екстензии (36 Инчи 3 Pack, 1B)

Мека Locs 36 Инчи 3 Pack Нови Faux Locs Капчиња за Коса Црна Жените Долго Пред Looped Кадрава Брановидна Божица Locs Kanekalon

Оценка на стоката:
DEN 695.76

Достапност
Производот е достапен

❤Супериорен Материјал.Lohot Faux Locs Капчиња на Коса, Направен од Висок квалитет на Ниска Температура 100% Kanekalon Синтетички Влакна. 1 B Природна Боја.Без Пролевање, Не Tangles и Без Мирис. ❤Врвен Квалитет.Мека Locs Капчиња Коса : Мека, Меки и Жив.Целосна, Прецизна и Постојан.Мала Тежина, Природен Изглед и Долгогодишен Траен.Без Оштетување на Косата и Кожата.Нема Поделба и Чеша Слободни. ❤Целна Публика. 36 Инчи Божица Faux Locs Одговара на сите Луѓе Кои ја Сакаат Убавината и Модата : Мажи, Жени, Тинејџерите & Деца.Многу Убава, Убава и Модерен.Можете Да го Носат на Секојдневниот живот, на Отворено, Датира, Свадба, забава, на Патување, или Било кои Други Прилики.Можете Да Бидете посигурни, Елегантна и Шармантна Само Како Ѕвезда.Па Зошто да не го Пробате, Се Фокусира во Толпата и да Покаже Своја Убавина. ❤Пратката/Пакет.Брза Испорака од Страна на Пратката, 1~3 дена да Пристигнат.Пакетот Вклучува : 36 Инчи Faux Locs, 21 Насоки/Пакет, 3 Пакети=63 Насоки.Обично 5-6 Пакети Може да се Направи Целосна Главата.Бесплатни Подароци : Игла, Чешел и Некои шарени Зрнца. ❤Услуги/Враќање. 15 Години Фабрика Директни Продажби.Висок Квалитет и Ниска Цена. 30 Дена Без Причина се врати и Враќање. 100% Пари Гаранција За Враќање.Не Ризик да се Купи. 24 Часа Услуги На Клиентите.Ако Имате Било какви прашања, Кажете ни и Ние ќе се потрудиме да го Реши Вашиот Проблем ПОБРЗО.Па се Чувствуваат Слободни да Го Добие и да Покаже Своја Убавина.Lohot Faux Locs Капчиња Косата е Најдобар Избор за Вас.Ние сме Фокусирани на Обезбедување на Сите Клиенти Најубавите И Ексклузивни Екстензии за Коса со Нашата Љубов и Напори.Постојат Повеќе Од Еден Милион Пријатели Користење Lohot Коса Екстензии Целиот Свет Сега.Ние Веруваме во Нашата Упорност Ќе Ви Донесе Gorgeousness, Доверба и Успех Не Само за Вашиот Изглед, Но исто Така и Вашата Душа.Можете Да се Чувствуваат Слободни да Нарачки, Ние Ќе Направиме Нашите Секој Напори да Ви Обезбеди Најдобар Коса и Услуга.Спецификација : 7 пакети, 18 акции по пак, 126 парчиња вкупно.Големина : 18 инчи, 22 инчи, 24 инчи, 36 инчи.Боја : 1 B, 27, 30, 1 B/27, 1 B/30, 1 B/Tbug, 4/613, со повеќе боја опции.

Декларирани спецификации

7 packs, 18 shares per pack, 126 pieces in total Size:
18 inches, 22 inches, 24 inches, 36 inches Color

Комплементите на стоката

Веста