• Новак
AstroAI Воздушниот Компресор Гуми Inflator Преносни Воздушна Пумпа за Автомобил Гуми 12V DC Дигитални Гуми Пумпа 150PSI со Итни LED Светло за Автомобили, Камиони, Мотоцикли и Дру?

AstroAI Воздушниот Компресор Гуми Inflator Преносни Воздушна Пумпа за Автомобил Гуми 12V DC Дигитални Гуми Пумпа 150PSI

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

БРЗО ИНФЛАЦИЈАТА Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт.Answer : ___________________________ NOTE : Ова пумпа НЕ е наменет за употреба со висок притисок или голем волумен апликации.На Astro AI 150 PSI преносни воздушниот компресор се надува автомобил гуми и други inflatables брзо и лесно.Само пред-сет вашата посакувана гуми притисок во програмабилни LCD екран; тоа ќе се надува гуми до посакуваниот притисок во флеш и потоа автоматски исклучи кога се бара гуми притисок е постигнат.Заштеда на време и само пополнете го тоа право за прв пат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста