• Новак
Mepra AZB10E61111 Служат Вилушка Киселина Зелена

Mepra AZB10E61111 Служат Вилушка Киселина Зелена

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО FLATWARE : Mepra Прибор за јадење е дизајниран да биде трајно и целосно машина за миење садови безбедно.Овој прибор за јадење е отпорна на ' рѓа, корозија, бледнее, tarnishing, и chipping да се обезбеди долгорочна flatware сет.ИТАЛИЈАНСКИ ИЗРАБОТЕНИ ДИЗАЈНИ : Mepra е познат за иновативност во дизајнот, благодарение на соработки со важни италијански дизајнери како што се Angelo Mangiarotti.Сега ќе можете да лесно да се донесе парче Направени во Италија историјата на вашата маса.Се ДОЖИВЕЕ НЕШТО ПОСЕБНО : На Fantasia Flatware од Mepra е совршена комбинација на бои и софистицираност.Дизајниран во Италија, Прибор за јадење множества се достапни во 28 бои и сите flatware е машина за миење садови безбедно.ВИСОКА ОТПОРНОСТ на ПРИБОР за јадење : јадење прибор за јадење поставен е направена со користење дебели нерѓосувачки челик.Fiberglass на справи со смола обезбедува максимална боја од светлината.Ултразвучно заварување на справи со притисокот овозможува совршена контрола.MEPRA СЛУЖАТ ВИЛУШКА : на Располагање во собата на 24, ова Служи Вилушка е 23.4 cm долга.Тоа е киселина зелена боја се справи и се користи за да се заврши табела settings.Тоа се користи од страна на ресторани, хотели, кафулиња и банкети.Достапни во собата на 24, ова Служи Вилушка е 23.4 cm долга.Тоа е киселина зелена боја се справи и се користи за да се заврши табела settings.Тоа се користи од страна на ресторани, хотели, кафулиња и банкети.На Fantasia Flatware од Mepra е совршена комбинација помеѓу боја и софистицираност.Дизајниран во Италија, Прибор за јадење множества се достапни во 28 бои и сите flatware е машина за миење садови безбедно.Mepra Прибор за јадење е дизајниран да биде трајно и целосно машина за миење садови безбедно.Овој прибор за јадење е отпорна на ' рѓа, корозија, бледнее, tarnishing, и chipping да се обезбеди долгорочна flatware сет.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста