• Новак
6 Бои Потопување во Прав Помине Дополнителен Комплет,го Натопи во Прав Помине Комплет Акрилик Потопување Систем за Нокти Маникир Помине Уметност Сет од Суштинско з

6 Бои Потопување во Прав Помине Дополнителен Комплет,го Натопи во Прав Помине Комплет Акрилик Потопување Систем за Нокти

Оценка на стоката:
DEN 479.76

Достапност
Производот е достапен

ЗДРАВА & БЕЗОПАСНИ : сјајот потопување во прав сет направи со здрава, природна формула за да им помогне на нокти расте посилно и поздраво.Овие не оштетување на ноктот и се достапни за воздух-сува.SAFE/НЕМА ПОТРЕБА ЛЕКУВАЊЕ На : натопи ноктите поставите Не е ДОВЕДЕ помине светилка потребни за лекување на ноктите, што е подобро за вашата кожа и нокти, со Висок квалитет, долготрајни, мазна и лесно да се примени, погоден за сите видови на нокти.тоа е сигурно, безбедно и лесно да се справи за двете професионалци и домашни корисници.HIGHT КВАЛИТЕТ ДОЛГОТРАЈНИ : Го натопи во прав помине уметност за полнење е долга-трајни, чип-отпорни.Во споредба со традиционалните помине лак, гел лак, и традиционалните акрилик системи,тоа не треба ув светлина да се излечи.Тоа изгледа природни, лесни и има извонреден сјај.ЛЕСНО ДА се ПРИМЕНУВААТ : ноктите натопи комплет е лесно доволно за стартер да се применуваат.Во исто време на поставување не треба помине светилка за да се излечи, така што може да се избегне претворањето на кожа црно и оштетување на кожата.Тоа е побрз начин да се наслика вашите нокти.САЛОН за КВАЛИТЕТ НАТОПИ во ПРАВ : висока-перформанси и лесни натопи во прав колекција е совршен за професионални салонот помине уметност или at-home DIY нокти.Спецификација : Нето содржина : 265g,Солидна боја wetted прав сет 01, 02, 03, 04, 05, 06,Големина : 168mm*134mm*33mm Package вклучува : 1set * помине потопување во прав.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста