• Новак
Autobahn88 Силикони Вакум Црево се Облекуваат DIY Комплет, Универзал ги Собере Сите Nissan,Субару,MMC, Тојота,Хонда,Mazda, Mustang,Chevrolet,Ford, Suzuki,Citroen,Audi,BMW, Бенц,Мини, Фолксваген, Fiat, итн

Autobahn88 Силикони Вакум Црево се Облекуваат DIY Комплет, Универзал ги Собере Сите Nissan,Субару,MMC, Тојота,Хонда,Mazda,

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Универзална одговара на сите возила марки и модели.Комплет вклучува : 3 Парчиња Силиконски Вакум Црево : ID 0.12" (3мм) x 10 FT (3 Meter) + ID 0.16" (4mm) x 6 FT (2 Meter) + ID 0.31" (8мм) x 3 FT (1 Meter).Исто така вклучува : Zip Вратоврска 30pcs + Пролет Стегач за Полнење + Пластична, Т-Joiner 3pcs.Боја : Црна.Примена : Поттик Црево, Радијатор Резервоарот, Мерач Вакум Црево, итн.Боја : Црна.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста