• Новак
Бебе Бања Туш Loofah Сунѓерот: Мека Цртан филм Срцето Бања Пена Ракавици Тело Триење Четка Крпа Нов Туш Алишта за Бебе Новородено Дете

Бебе Бања Туш Loofah Сунѓерот: Мека Цртан филм Срцето Бања Пена Ракавици Тело Триење Четка Крпа Нов Туш Алишта за Бебе

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

✔️ Здрава и Безбедна!Овие Сунѓери се и Растителна основа, направени од Loofah и Памук.Што ги прави Совршен Бебе Бања Сет!. ✔️Погодна за Деца од Сите возрасти, од Младата за Деца и up!. ✔️Овие сунѓери се Природен Производ, тие ќе почнат да се распадне - го Замени нив, кога тие почнуваат да се разградуваат. ✔️ Симпатична Форми!Ова Бебе Бања Сунѓерот сет карактеристики Ѕвезда, срцето и риби ќе им се допадне на Бебето Девојки и Момчиња Бања!. ✔️Ние се Грижиме за Вашето Задоволство!Ние сака да биде бренд вас!Купи со доверба на знаејќи дека Ако не Сте Задоволни, Па го Прават тоа Право - допрат до Нас!.Опис Удобен, Практичен Loofah Назад Scrubber Еластична Капење Триење Крпа Карактеристики - Материјал : Loofah, Памук.- Големина : 13x12x1. 2cm - Големина : 12. 00 X12. 00 X2. 80см, 4. 72 X4. 72 X1. 10in. 13. 00 X12. 00 X1. 20cm, 5. 11 X4. 72 X0. 47in. 18. 50 X7. 00 X3. 00cm, 7. 27 X2. 75 X1. 18in.Пакет Вклучувајќи 1 x Бања Пешкир.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста