• Новак
Преносни Воздушниот Компресор, Fehrominger Полнење Гуми Inflator 150PSI 8000mAH Cordless Итни LED Светло Електрични Воздушна Пумпа за Автомобил Гума Велосипеди Мотоцикл Топки (Црна)

Преносни Воздушниот Компресор, Fehrominger Полнење Гуми Inflator 150PSI 8000mAH Cordless Итни LED Светло Електрични Воздушна

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

【Претходно гуми притисок , Авто исклучи】Претходно четири пневматски гуми притисок режими, погоден за автомобили, мотоцикли, велосипеди, спортски топки.Нашите купувачот поддршка : се враќа и размена во рок од 3 месеци од датумот на купување,живот услуга. 【Брз старт , Паметни и преносни】 Американски спецификации инфлацијата цевка ,директна употреба, без адаптер.Гуми воздушниот компресор Вграден-на полнење на батеријата,па не се земе должина на кабелот за напојување.Електричен гуми inflator иста големина како кригла првенство.Лесно во автомобил лента со алатки и ранец. 【Лесен за Употреба】 Авто-исклучување : одберете ја бара воздушен притисок вредност според режим.Кога претходно притисок е достигнато, гуми инфлација пумпа автоматски ќе се исклучи.На изглед е наменет да биде погодно да се одржи, и тоа лесно може да се чуваат во автомобил toolboxes, ранци и џебови, шише кафези, и е лесно да се носат на отворено.Тоа може да се користи без надворешно напојување.Кога гума протекување, преносни воздушна пумпа прави инфлацијата работа полесно и поудобно. 【Професионални 8000m AH батеријата】 4 x 2000m AH батерија и долго траење на животниот век на батеријата .5 V/1А 2А излез може да се користи како мобилен моќ за "IOS" и "Android".Може да полнење на мобилни телефони и таблети. 【Предупредуваат】 Забелешка : пливање круга, балони, гумени перници не може да се користи за автоматски да ги запре треба рачно да го паузирате, да забрани употреба на деца под 5 години , и децата мора да биде придружена со возрасни!Гаранција : Прочитајте го упатството пред да се користат .Бидете внимателни предлози за употреба.Ве молиме да се разбере нашата поддршка на производот, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да контактирате со услуга за да се комуницира.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста