• Новак
Чоколадо Различни Пакет - Чоколадни Бонбони Рефус - Сите Вашите Омилени Чоколадо Барови, Вклучувајќи M&M, Snickers, Twix и Повеќе, 3.2 LB

Чоколадо Различни Пакет - Чоколадни Бонбони Рефус - Сите Вашите Омилени Чоколадо Барови, Вклучувајќи M&M, Snickers, Twix

Оценка на стоката:
DEN 527.76

Достапност
Производот е достапен

Вклучува асортиман на m&ms, кикирики m&ms, млечниот пат, snickers, twix, 100 гранд, butterfinger, тројца мускетари, кикирики chews темно чоколадо, кикирики chews млечно чоколадо, чарлстон chews, и криза.Објектот се различни и не може да вклучуваат сите наведени бонбони.Совршен за партиите, goody кеси, или празници.Оваа сорта пакет нуди сите чоколади знаете и љубов во еден лесен купување.ОГРОМЕН асортиман на бонбони за секоја прилика.Купуваат на големо за да заштедат пари.Содржи околу 3.2 LB.Одлично за Божиќ, ноќта на Вештерките трик или лекување, партии, carnivals, pinatas, или било повод кои повикуваат на зашеќерени третира.Голема бонбони дека ќе биде сакан од децата од сите возрастии возрасни премногу!Уживајте во овие слатки третира со многу примамливата вкусови на класичен бонбони сте жедни.Поединечно завиткани.Објектите се repackaged во установата кои можат да содржат млеко, соја, кикирики, дрво ореви, јајца, жито и сите други видови на алергенси.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста