• Новак
Електрични Притисок Шпорет,15 Smart Програмабилни,Прецизна Контрола на Притисокот,Интелигентни Мемориска Функција,24 Часа Тајмер,Бавно, Шпорет,црна

Електрични Притисок Шпорет,15 Smart Програмабилни,Прецизна Контрола на Притисокот,Интелигентни Мемориска Функција,24 Часа

Оценка на стоката:
DEN 5759.76

Достапност
Производот е достапен

Една тава за готвење : Преку 15 smart програми-супа, ориз, месо, пилешко, грав, зеленчук, леб од мешано брашно каша, свинско ребра, конзервирана пареа, пржени јогурт торта/бавно-варен сода вода, изработка на различни видови на храна во една тава ориз полесно од било кога.Под висок притисок на ароматичните инјекција : Откако ќе заклучите капакот и притиснете го саканото едно-копче претходно, високо-притисок на пареа внатре исполнува храна со неверојатен вкус!Секое парче на храна има совршен вкус!.Безбедност на издувен вентил уред : издувен вентил и издувните копчето се дизајнирани да бидат поставени на различни страни на маска за да се спречи раце од се јавите на пареа.Тројно сигурност заштита : Микро прекинувач технологија може автоматски да детектира дали капакот е затворен во место, и внимателно да ја заштити безбедноста на готвачот. 15 видови на мени функции, мулти-функција голем екран дигитален дисплеј, готвење статусот е јасно видлива, што ќе ви овозможи да се сфати и тоа во кујната.Големина : Златна.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста