• Новак
Азбука Загатка, ДРВО ГРАД ABC Писмо & Број на Загатки за Години 1 2 3 Години, Предучилишна Учење Играчки за Деца, Образовните Име Загатка Подарок за Момчиња и Девојчиња (

Азбука Загатка, ДРВО ГРАД ABC Писмо & Број на Загатки за Години 1 2 3 Години, Предучилишна Учење Играчки за Деца, Образовните

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

【ДРВЕНИ ЗАГАТКИ ПАКЕТ ВКЛУЧУВААТ & МАТЕРИЈАЛ】???? 26 англиски азбука загатки, 20 броеви загатки, 5 пресметка симболи, 1wooden азбука загатка одбор, 1 дрвени броеви загатка одбор.Светли бои и издржливи природни Дрвени Парчиња.Направени со безбедно, не-токсични материјали.Одлично за век from1 до 5 години децата.Сите парчиња мозаик се доволно голема и лесно да се сфати. 【СМЕШНО ЕДУКАТИВНИ ИГРАЧКИ】????Голем учењето на играчки што ви помага да се развие око и рака координација, фината моторика вештини, имагинација и пред-читање вештини.Одлична за учење Букви, Броеви, Математика, Пребројување на гласовите и Бои.Оваа загатка се цврсти и издржливи, дрвени шарени виножито блокови привлечат децата внимание и тие ќе уживаат во овој дрвени загатки. 【ДЕЦА УЧЕЊЕ ИГРАЧКА】❤️ На дрвени писмо загатка која содржи 26 букви со светли бои, им помага на децата ги практикуваат своите ABC, како и мајстори едноставни зборови.Деца ќе го сакам правописот нивните имиња и различни зборови со поставата до букви или монтирање на нив во нивните места на загатка. 【ВЕЖБА ДЕТЕТО УМ】????Голема ABC & 123 загатки за години.Оваа загатка деца за 2 -4 години деца е интересен начин да се направи децата да уживаат во забавата со учење додека играте.Идеален рано образование за Градинка години & предучилишните установи. 【СОВРШЕН ЗАБАВНИ И ЕДУКАТИВНИ ПОДАРОК】????Дрвени учење загатки се добра алтернатива на екранот за време.Родителите би можеле да се приклучат и да уживаат во интерактивна игра време со децата.Оваа 2-pack дрво загатка собата е совршен избор.Тоа е дури и спакувана во убава подарок кутија!Дајте им на децата изненадување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста