• Новак
ACEFURTHER Мотоцикл Коленото и Шин Чувари, Прилагодливи Колената и Лактите Влошки, Црна Заштитна Опрема Поставена За Мотокрос Нечистотија Велосипед Трки MTB Cyling (Колено &

ACEFURTHER Мотоцикл Коленото и Шин Чувари, Прилагодливи Колената и Лактите Влошки, Црна Заштитна Опрема Поставена За Мотокрос

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Заштитна опрема направени од PP школки и ЕВА мемориска пена нуди коленото, шин и лактите поголема заштита.На коленото, шин и лактите чувари се дизајнирани со прилагодливи еластична со кука и јамка лесно монтирање и светлина.Ергономски Пред-криви дизајн подобрува флексибилноста и удобност.Да се обезбеди заштита за да се намали коленото, шин и лактите повреда.Погоден за мотоцикл, мотокрос, dirt bike, АТВ,off-road, велосипедизам, игралишта спортски.На коленото и шин чувари и лактите чувари се направени од PP школки, ЕВА мемориска пена им понуди заштита и удобност.Дизајн со прилагодливи еластична со кука и јамка лесно монтирање и светлина.Долго стил на дизајн, нуди поголема заштита на коленото, шин, лактот и надлактицата.Пакет се Вклучени : Еден Пар на Лактот Чувари Еден Пар на Коленото Чувари.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста