• Новак
1.9 Круг Чоколадо Курва Школки - 12ct Пакет

1.9 Круг Чоколадо Курва Школки - 12ct Пакет

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Вкусни чоколадна вкус!.Направени со вистински путер!.Направи неверојатен десерти!.Професионален производ repackaged за дома готвач!.Овие 1.9" Чоколадо Курва Школки се направени со вистински путер за yummiest десерти!Премиум состојки : unbleached брашно, нема боење или конзерванси, transfat и палминото масло слободни.Обложени да го одложи sogginess.Бидете креативни!Пополни со мус, ganache, тесто крем, овошје во сируп и повеќе!Обидете сладок и вкусен идеи!Професионален производ repackaged за употреба дома! 12 курва школки по пакет.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста