• Новак
540Pcs Бележник Хартија Материјали, Гроздобер Запишување на Материјали со 500Pcs Гроздобер Хартија Естетски Декоративни DIY Занает Хартија за Scrapbooking, Патување Весник

540Pcs Бележник Хартија Материјали, Гроздобер Запишување на Материјали со 500Pcs Гроздобер Хартија Естетски Декоративни

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 540 листови бележник трудови(100 patterns X5 листови по пакет).и 40 Pcs налепници(40 различни модели).ГРОЗДОБЕР ДИЗАЈН : Тоа ги вклучува цвеќиња, поштенски марки, ознаки и други елементи, кои се многу исклучителна и автентични.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Една страна, печатење и направени од 160 gsm, киселина слободни картон хартија.ПРОИЗВОД ГОЛЕМИНА : На бележник хартија големина е 5.6 cm×8.3 cm.МУЛТИ-за УПОТРЕБА : Овој лексикон хартија и налепница е совршен за списанието, колажи, decoupage, scrapbooking, декорирање planners, дневник и куршум списанија, хартија изработката, подарок завиткување, рачно изработени картички.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста