• Новак
Becony Отворено Чешма Покрие - Водоотпорен Тешки 210D Зима Патио Статуа Мебел Заштитник Градина Анти-Замрзнување Опрема, 36 Кол x 42 H

Becony Отворено Чешма Покрие - Водоотпорен Тешки 210D Зима Патио Статуа Мебел Заштитник Градина Анти-Замрзнување Опрема,

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Тешка должност, направени од 600 D Оксфорд ткаенина, висока солза сила, не е лесно да исчезнат.Водоотпорен и windproof, држи вашиот отворено фонтани и статуи сува и анти замрзнува во зима, нема да го оштети конкретни фонтана.Воздухот се пропустливи намалува внатре правец на lofting и кондензација.Одговара за фонтани 36" во дијаметар x 42" висока.Заштита од прашина, кал, снег, дожд, сонце, ветер, сончева светлина, птичји измет итн.Еластична полите мозок дека бидете сигурни дека поклопецот безбедно место.Тоа огради до компактен за лесни за складирање.Совршен отворено зима заштита додатоци : Тоа може да бидат заменети со речиси било кој постоечки патио декорација додека продолжување на работниот век на отворено мебел.Материјал : 600 D оксфорд ткаенина Големина : 36" КОЛ x 42"H Употреба : може да се користи за да се заштитат р отворено фонтани и статуи во зима.Foladable : Кога не треба , може да се свитка и продавница за следната употреба.Совршена Заштита : може да бидат заменети со речиси било кој постоечки патио декорација додека продолжување на работниот век на отворено мебел.Пакет содржи : 1 x Фонтана Капак.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста