• Новак
МАГ-МАТЕ MRA120X0075X050 Флексибилни Магнет Материјал со Лепило, 0.120 x 3/4 x 50'

МАГ-МАТЕ MRA120X0075X050 Флексибилни Магнет Материјал со Лепило, 0.120 x 3/4 x 50'

Оценка на стоката:
DEN 1498.08

Достапност
Производот е достапен

Силна флексибилни постојан Магнетна лента.Се согласува на било контура.Може да се намали, frilled или облик.Пакет димензии : 7.0" L x 7.0" W x 1.0" H. Силна флексибилни постојан магнетна лента.Се согласува на било контура.Може да се намали, frilled или облик.Браун во Црна боја.Отворено лепило назад за монтажа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста