• Новак
Uptotop за Еднократна употреба Урина Кеси со Женски Мокрење Уред, 14 Пакет Кампување Пишам Кеси Преносни Урина Кеси со Жената која Стои до Пишам Инка, Силикони Обновлив?

Uptotop за Еднократна употреба Урина Кеси со Женски Мокрење Уред, 14 Пакет Кампување Пишам Кеси Преносни Урина Кеси со

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

КОЛИЧИНА : 14 Пакет за Еднократна употреба Урина Кеси + 1 Женски Мокрење Уред.Расположливиот Урина Торба капацитет : 700 ML/24oz.Расположливиот Урина Кеси се Течење-доказ & Еко - пријателски : Ова расположливиот пишам торба е направен на безбедно отпорна ЈП материјал и дизајниран со запечатен патент кои се заклучува во течности, запечатува дури и наопаку, се спречува протекување, и го спречува мириси.Писоар Кеси се Веднаш Aabsorb Течност во рок од 10 Секунди : Нашите отстранување урина торба е опремен со ПСА вода-апсорбирање на полимер супстанца која може да го апсорбира урината, повраќање, или други течни отпадоци и го претвора во мирис, истури-доказ гел.И тоа веднаш може да се апсорбира течност во гел во рамките на 10 секунди.Лесен за Употреба & Преносни : Само отворете го пишам торба и го користат.Добро дизајниран тока и картичка направи да се работи со една рака кога сте во гужва во сообраќајот, seasickness, движење болест и airsickness.Тоа е свитлива и доволно компактен за да се вклопи во вашиот џеб, чанта, чанта или возило ракавица кутија.Женски Мокрење Уред е Компактен и Дискретна : Урината инка е мала, лесна и количка па можете да ги преземат тоа насекаде и да одите.Се тркалаат и толку лесно да се лизга во џеб или торба discretely.Одбиени се врати во форма, кога ќе треба да ги користите.Uptotop Преносни Женски Машки Писоар Торба & Женски Мокрење Уред.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста