• Новак
LED Магла Светилка Вклопува 2015 2017 Ford Mustang FR3Z-15200-Светлина Со Широк Агол И Остри Cut-off-Line FR3Z-15200-А FO2592234

LED Магла Светилка Вклопува 2015 2017 Ford Mustang FR3Z-15200-Светлина Со Широк Агол И Остри Cut-off-Line FR3Z-15200-А

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Висока моќност LED светилки.Екстра широк опфат агол.(140 степени лево и десно).Cut-off-line е јасна и остра.Одобрување ECE F3 SAE ТОЧКА.Професија Светла,Вистински Магла.НОВ ПАР СВЕТЛА за МАГЛА ОДГОВАРА на FORD MUSTANG 2015 2016 2017 FR3 Z-15200-А FO2592234 Заменува Дел Броеви, & Спецификации FORD : FR3 Z 15200 НА FR3 Z-15200-А FR3 Z15200 A PARTSLINK : FO2592234 СТАВКА ОПИС : ПАР СВЕТЛА за МАГЛА ЕДИНИЦА ТИП : FORD КОЛИЧИНА : 2 ПОЗИЦИЈА : ДЕСНАТА И ЛЕВАТА страна СИЈАЛИЦА се ВКЛУЧЕНИ : YES ИЗВОР : РЕЗЕРВНИ Карактеристики вклучуваат : .Дојде Заврши о Висока моќност LED светилки.о Екстра широк опфат агол.(140 степени лево и десно) o Cut-off-line е јасна и остра.o Одобрување ECE F3 SAE ТОЧКА.о повторна употреба постоечкиот хардвер.о Целосни инструкции се вклучени.Служи со најдобрите осветлување!Ви благодариме!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста