• Новак
YITIANTIAN Слободни Стои Чевли Полици Модерна Креативни Дома Чевли Багажник, Двојно Чување, Простор за Заштеда на енергија, Многу Погодна за Влез Ходникот Спалната соба

YITIANTIAN Слободни Стои Чевли Полици Модерна Креативни Дома Чевли Багажник, Двојно Чување, Простор за Заштеда на енергија,

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Флип ултра-тенок чевли кабинет, двојно чување, голем капацитет.Изберете висок квалитет на бамбус, цврсти и издржливи; еколошки и здрава боја, површината е мазна и удобно; лесно да се чисти, дамките и прашина, нежно избришете со влажна крпа.Задебелена лист, безбедна и цврста, мерење капацитет до 150 KG;.User-friendly дизајн, ѕидовите се блиску еден до друг, оставајќи ги без празнини, ефикасно спречување напред потпрена, подобра заштита на семејството безбедност; вградени вдлабнати на одморите се справува.Двојно-layer дизајн го зголемува просторот за складирање на чевли и може да се прилагоди; тоа може да се сместат високи потпетици, booties, влечки, и така натаму.Име : чевли рек / чевли cabinet Color : brown Material : bamboo Size : 50cm*24cm*107cm/60cm*24cm*107cm/80см*24cm*107cm (должина*ширина*висина)за Инсталација : собранието required Function : продавница за чевли, флип, продавница, итн.Користете сцена : влезен хол, спална соба, студија, дневна соба, итн.прашува : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред купување.2. Не се вклучуваат предмети освен чевли рек прикажани во производот фотографија.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало хроматските аберации може да се случи, ве молиме да се разбере.4. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разлика од 1-2cm, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил и ние ќе го решат проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.7. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има голем број на производи за вашиот референца, логистика, општо земено, ние ќе брод во рок од 1-3 дена, се проценува дека пристигнување време е 9-15 дена.Тоа е погоден за сортирање неуредна чевли, што го прави дома повеќе чисти.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста