• Новак
ЏЕМ ХАРТИЈА Шарени Биро Лента Точење - Злато - се Продаваат Поединечно

ЏЕМ ХАРТИЈА Шарени Биро Лента Точење - Злато - се Продаваат Поединечно

Оценка на стоката:
DEN 335.76

Достапност
Производот е достапен

Боја : Злато одличен начин да се во боја координирање на вашето биро, или само да заличи на ново биро нагоре.Големина : 4.5 x x 2.5 1.75 инчи Тешко да се изгуби или misplace – има стандард јасно лента.Количина : се Продаваат Поединечно Тешки лента точење се направени да бидат долготрајни.ЏЕМ е Лента Точење се многу цврсти и издржливи.Тие се произведени од високо квалитетни тврда пластика со мазна завршница и нерѓосувачки челик, анти - ' рѓа serrated работ која сече лента брзо.На дното на лента, фармацевт е измерен и обложен со гума, за да се спречи лизгање кога во употреба и направете го тоа лесно за една рака издавање. (Лента не се вклучени).ЏЕМ Хартија Шарени Лента Точење ќе заличи било биро!Направени од високо квалитетни, трајни, тврда пластика, овие лента точење се одлични за некој на работа, дома или во училиште!Дали ви се тресе пребарување преку нашите биро за касета дека за некои од причините што не може да се најде?Наместо да ги побара од вашата свој колега за снимката што ќе очајно треба, зошто не се добие една од овие високо-моден лента точење!?На светли бои, со висок квалитет, и супер трајност ќе направи овие лента точење одличен додаток на секоја маса.И остри лента машина ќе го направи тоа лесно да се отлепвам парче, без да предизвика било какви фрустрации.Големина : 4.5 x x 2.5 1.75 инчи Боја : Злато Количина : 1/пакет.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста