• Новак
Под Оклоп Мажите Веѓата Tine Панталони

Под Оклоп Мажите Веѓата Tine Панталони

Оценка на стоката:
DEN 3119.76

Достапност
Производот е достапен

87% Полиестер/13% Elastane.Увезени.Појас затворање.Машина Wash.UA Бура технологија repels вода без да се жртвува breathability.Издржливи, тивко, текстура лице ткаенина.Мирис Контрола руно лагер фитили пот за да се задржи сува & неоткриени во областа.Појас циклуси & спакувани еластична корселе помогне да се обезбеди обичај се вклопуваат.Отворен рака џебови & безбеден поштенски товар pocket.UA Бура технологија repels вода без да се жртвува breathability.Издржливи, тивко, текстура лице ткаенина.Мирис Контрола руно лагер фитили пот за да се задржи сува & неоткриени во областа.Појас циклуси & спакувани еластична корселе помогне да се обезбеди обичај се вклопуваат.Отворен рака џебови & безбеден поштенски товар џеб.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста