• Новак
Софтбол Sasquatch големата чекор Печати Куче Конус Милениче Обновување Елизабет Јака Заштитна за По Хирургија

Софтбол Sasquatch големата чекор Печати Куче Конус Милениче Обновување Елизабет Јака Заштитна за По Хирургија

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Големина : S големина,Вратот Обемот : 5.9-7.9 инчен, Длабочината/ Ширина : 3.5 ВО;М големина,Вратот Обемот : 7.9-10.2 инчен, Длабочината/ Ширина : 4.7 ВО;L големина,Вратот Обемот : 10.2-11.8 инчен, Длабочината/ Ширина : 5.9 ВО;XL големина,Вратот Обемот : 11.8-15.4 инчен, Длабочината/ Ширина : 7.1,ДА се Измери големината на домашно милениче секојдневниот јака,и да добиете повеќе погодна јака,пред да ги купите,pls се однесуваат на големината на табелата во прв план.Материјал : смешни конус за кучиња, мачки, е изработен од полиестер да се направи вашето домашно милениче поудобно по носи тоа.Светлината материјал не ќе се стегне или да направи вашето куче и мачка се чувствувате непријатно додека тој е за спиење,јадење или се движат.Кожата пријателски материјал ќе ве спречи домашно милениче од тоа да биде изгребани и повредени.Лесен за Користење : печатени милениче обновување јака е лесно да се размонтираат,лесно да работи на затворање може да се задржи јака сигурен во место и да ја одржувате таа да се извади или од испаѓање.Широка Примена : прилагодено милениче обновување јака е одлично да се користи кога вашето домашно милениче е во капење,чешлање,средување на ноктите,спречување на хируршки рани и други чешлање прилики,заштита на човековите од залак.Дизајн Шемата : прилагодено конус за куче и мачка се со дизајн модел,различни со другите,тоа е една смешна куче јака,кул кат јака и симпатична миленичиња јака,ако имате било какви прашања за нејзините,e-mail на нас.Мека конус за кучиња по хирургија е направена од полиестер,материјалот е 360 ° кожата пријателски,па ќе се спречи домашно милениче од тоа да биде изгребани и повредени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста