• Новак
Случајно Избрани, , Холидеј Сакаат Подароци, Вредност Електронски Производ Подарок Случаен Стил Gamepad, Bluetooth Звучници,Конзоли За Игри,Случајно Избрани

Случајно Избрани, , Холидеј Сакаат Подароци, Вредност Електронски Производ Подарок Случаен Стил Gamepad, Bluetooth Звучници,Конзоли

Оценка на стоката:
DEN 1629.60

Достапност
Производот е достапен

Со цел да се задржи на изненадување на моменти ќе ја отворите апликацијата ,на нашата пакување нема информации за производот.сè е случаен. и било електроника ќе добиете е лесно да се работи и лесен за користење, Секое парче електроника е избран за неговиот квалитет на живот.Клиентите за купување информации : и реалните предмети во се главните.Ова е expe&rience во себе, а среќа е многу важно.Дали сте загрижени во врска со изборот на подароци за доаѓањето на фестивалот?Не знаете што подарок да им даде на вашиот дечко/девојка кој е за да го прослават неговиот роденден?Тогаш нашата е многу погодна за вас,тоа е дар кој може да се создаде изненадувања.Можете да добиете богат спектар на електронски производи,како што се дигиталната камера, wristband, безжични слушалки,massager,Bluetooth звучници,мини летало, итн.,кои се испраќаат по случаен избор.Ве молиме имајте во предвид.Правила : 1. Стоката ќе биде многу поскапо од парите што paid2. Сите производи се нови и popular3. не квалитет проблем и нема да биде returned4. Ако стоката сте го добиле се оштетени, ние може да го препрати да сте нов one5. Ако имате било какви прашања во врска со ова, ве молиме да бидат слободни да контакт us When ќе го купите овој производ, тоа значи дека вие ги горенаведените правила.многу видови на подароци кои, и ќе имаат можност да се добие производи ви се допаѓа ,како што се мобилни телефони,Масажа чешел,телефон случај,massager,Bluetooth звучници,беспилотни летала,конзоли за игри и така натаму.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста