• Новак
Влакна-Метал од страна на Honeywell 906BE 10 Парче Лифт Пред Шлем, Сина

Влакна-Метал од страна на Honeywell 906BE 10 Парче Лифт Пред Шлем, Сина

Оценка на стоката:
DEN 1494.96

Достапност
Производот е достапен

Школка Материјал : Термопластични.Тип На Производ : Каска Собранието.Објектот Пакет Димензија : 14.0" L x 10.0" W x 9.0" H. Точка Пакет Тежина : 1.19 lb.Овој објект доаѓа со следново : Монтажа Првенство.На Влакна-Метал Tigerhood Класичен шлем собранието е направен од термопластични и доаѓа во сива боја.Нуди 4 1/4 во гледање ширина 2 во гледање висина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста