• Новак
Исплакнете-Бесплатна Бања Избрише Impreva Бања Мека Пакет Алое Unscented 8 Count

Исплакнете-Бесплатна Бања Избрише Impreva Бања Мека Пакет Алое Unscented 8 Count

Оценка на стоката:
DEN 196.08

Достапност
Производот е достапен

Осум стандард-тежина washcloths.Обезбедува соодветна чистење и навлажнувачки за глава до пети за капење.Дерматолог-тестирани, Алое и Витамин Е формула; докажано противалергиски, нежни и не-иритирачки.Може да се користи на сите делови од телото, вклучувајќи го и лицето.Полу-изолирани, resealable пакет.Washcloths остане топло во текот на бања, кога се загреани во комерцијални одделение микробранова или потоплите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста