• Новак
Жените Суичери Качулка Секојдневен V Деколте, Долг Ракав Копчето Pullover Туника Блузи

Жените Суичери Качулка Секојдневен V Деколте, Долг Ракав Копчето Pullover Туника Блузи

Оценка на стоката:
DEN 311.52

Достапност
Производот е достапен

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Материјал : женска pullover качулка, мек лесен, удобен и лесен за носење.Карактеристики : копчето надолу v деколте, долг ракав, дуксери со drawstrings, лабава секојдневен суичери со аспиратор.Лесно Да се Спарите : Симпатична sweatshirt да одговара и со фармерки, leggings или чизми за да се излади и да се стилски изглед.Маскирани sweatshirt е одлично да се носат секојдневно, се случува надвор, забава, работа, повик носат, референци, Патува, клуб.Одговараат за пролет, есен и зима.Жените Мода есен блузи, секојдневен дуксери суичери, долг ракав v деколте, кошули, копчето надолу henley блузи, луксузен спортски суичери.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста