• Новак
Најк Унисекс-Возрасни Работи За Чевли

Најк Унисекс-Возрасни Работи За Чевли

Оценка на стоката:
DEN 1237.92

Достапност
Производот е достапен

Гумен ѓон.Стил# : AH1020-004. Гума под петицата обезбедува идеални влечење.Лак бенд обезбедува midfoot.Zoned комбинирање на горниот го подобрува издржливост.Мрежа обезбедува лесен breathability. 3/4 должина bootie изградба елиминира слоеви и тежина додека даваат sock-како се вклопуваат.Скок плоча се протега под лак за midfoot одговор и поддршка.Дизајниран да биде најпознатите разноврсна песна скок за широк спектар на настани, Nike Zoom Ривал M 9 испорачува cushioned, во согласност одговара.Арх бендот нуди безбедна се чувствуваат преку midfoot, додека комбинирање на горниот додава издржливост во високо-носат области.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста