• Новак
Glynn-Џонсон 904S US32D Екстра-Тешки Надземни Запре Големина 4 Сатен Нерѓосувачки

Glynn-Џонсон 904S US32D Екстра-Тешки Надземни Запре Големина 4 Сатен Нерѓосувачки

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Glynn-Џонсон 904 S US32 D Екстра-Тешки Надземни Запре Големина 4 Сатен Нерѓосувачки челик.Сосема нова , отворена кутија.90-тите години Серија Стоп-Само Модел, Големина 4, Сатен Нерѓосувачки Челик Finish33-1/16"-39" Врата Отворање користење Пушки/Офсет Pivots или 39-1/16"-45" Врата Отворањето кога Центарот Hung Rugged издржливост и лесно да се install Single дејство на Вратата, Внатрешни/Надворешни applications Variable монтажа позиции, кои се движат од 85° 110° Запре агол.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста