• Новак
Нови Lon0167 20Pcs AC 125V 3А 13mm Кол SPST Еден Притисни Копче за Префрлање Црвено(20Pcs AC 125 ν 3А 13mm Durchmesser SPST Еден Притисни Копче за Префрлање Изгние

Нови Lon0167 20Pcs AC 125V 3А 13mm Кол SPST Еден Притисни Копче за Префрлање Црвено(20Pcs AC 125 ν 3А 13mm Durchmesser

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Име на производ : Тактилни Притисни Копче за Префрлање;Акција Тип : Еден;Контакт Тип : SPST.Го Оценувате Напон Switch Димензии (Прибл.) : 30 x 16mm / 1.2" x 0.6" (H*D);Копчето Дијаметар : 8mm/ 0.3".Монтажа Дупка Кол : 13mm/0.5";Терминалот Број : 2. Материјал : Пластика, Метал;Боја : Црна, Црвена(Материјал : Kunststoff, Metall; Farbe : Шварц, Гниење.'.Нето Тежина : 54g;Пакет Содржина : 20 x Тактилни Притисни Копче за Префрлување(Nettogewicht : 54g; Packungsinhalt : 20 x Tastschalter. 20 Pcs AC 125 V 3А 13mm Кол SPST Еден Притисни Копче за Префрлање Red ON/ИСКЛУЧУВАЊЕ моќ за контрола се користат во областа на електронските производи, апарати за домаќинство и повеќе.Висока прецизност механизам дизајн нуди акутна работа и долг животен век.Опис на German20 Pcs AC 125 ν 3А 13mm Durchmesser SPST Еден Притисни Копче за Префрлање Rot Produktname : Тактилни Притисни Копче за Префрлање; Aktionstyp : Еден; Kontakttyp : SPSTRate Spannung und Strom : AC 125 ν 3А НАИЗМЕНИЧЕН 220 V 1,5 A; Schaltabmessung (ungefähr) : 30 x 16 мм / 1,2 х 0,6 (H * D); Tastendurchmesser : 8 mm / 0,3 Durchmesser дер Befestigungsbohrung : 13 мм / 0,5' '; Anschlussnummer : 2 Material : Kunststoff, Metall; Farbe : Шварц, Гниење.'Nettogewicht : 54g; Packungsinhalt : 20 x Tastschalter.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста