• Новак
Сите во Еден: Стилски Безконтактни Smart Bitcoin Картичка - Хардвер Bitcoin Паричник - Bitcoin Подарок Картичка - Купи Продавница и Испрати Безбедно Bitcoin - Уникатен Стил во Црно-Цр

Сите во Еден: Стилски Безконтактни Smart Bitcoin Картичка - Хардвер Bitcoin Паричник - Bitcoin Подарок Картичка - Купи

Оценка на стоката:
DEN 936.00

Достапност
Производот е достапен

Тие можат да носат Пописот Забелешка како и било кој од нивните други картички и тоа е лесно да се користи.Користете го вашиот Пописот Паричникот како вашиот секојдневен богатство стан алатка со плаќање, заштеда, и заработуваат пари (1) со едноставен клик.Дали знаете пристап до голем, централен системи како што се е-пошта, здравствено осигурување, или сметка во банка бара обезбедување на различни параметри, на пример, владата издадени лични карти, самостојно избрани лозинки или био-метрички податоци?Сепак, identifier-базирани системи се проблематични административно.Оваа комбинација е совршен за луѓето кои се нови за Bitcoin како што тие не треба многу технички знаења да се користи Bitcoin.Како тоа функционира?Допрете ја картичката со NFC-от за паметен телефон, за да се потврди средства и достапни средства, а потоа потврдете средства и да го пренесе на друг паричник.Комбинацијата на картичката и паричникот помага да се направи Bitcoin многу лесен за употреба. ????ПОПИСОТ СТАН - Пописот Паричник е Софтвер/Програм што ви овозможува да ја контролирате вашата картичка и ослободете моќта на Отворен Финансии, вклучувајќи штедни влогови, заеми, и staking, дигитални средства вложувања.Тие можат да носат Пописот Забелешка како и било кој од нивните други картички и тоа е лесно да се користи.Пописот Стан ти овозможува да се контролира Пописот картичка (NFC телефонот е потребно).Оваа картичка е дистрибуирана само-државниот идентитет систем, се распоредени на блок синџир кој може да реши многу од овие прашања.Пописот Картичка е хардвер паричник која им овозможува да ги чувате Bitcoin.????НАЈЕДНОСТАВНИОТ НАЧИН ДА се УСВОЈАТ BITCOIN - Тоа е Smart Картичка, како погодно како кредитна картичка, како и лесно да се користи како парични со шифрирање за безбедност на врвот. ????СРЕДСТВА за СЛЕДЕЊЕ И РАЗМЕНА ПОДДРШКА - Можете да ги пратите, да ги управување, и да го носи вашиот крипто средства во реално време, безбедно и удобно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста