• Новак
Нови позадинско осветлување Лаптоп Тастатура Замена за HP ZBOOK 15 G5 17 G5 НИ Тастатура со Точка L29635-001 L12765-001 L28407-001.

Нови позадинско осветлување Лаптоп Тастатура Замена за HP ZBOOK 15 G5 17 G5 НИ Тастатура со Точка L29635-001 L12765-001

Оценка на стоката:
DEN 1247.76

Достапност
Производот е достапен

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Компатибилни Модели : Компатибилен со HP Zbook 15 G5 17 G5. P/N : HPM17 H63 USJ9201 HPM17 H63 USJ920 L29635-001 L12765-001 L28407-001. Состојба : нова, Боја : Црна, Распоред : НИ Изгледот.Со позадинско осветлување.Замена На Тастатура Со Висок Квалитет.Ве молиме да се споредат нашите вистински слика со оригиналниот објект пред наддавање.Објектот Спецификации : Боја : Црна Распоред : НИ Состојба : Сосема Нов, со позадинско осветлување, со рамка Замени Дел Броеви: HPM17 H63 USJ9201 HPM17 H63 USJ920 L29635-001 L12765-001 L28407-001 Компатибилни Модели : Компатибилен со HP ZBOOK 15 G5 серија Компатибилен со HP ZBOOK 17 G5 серија Забелешка:тастатурата на екранот и не се замена за HP Zbook 15 17 G1 G2 G3 G4 Забелешка : ве Молиме прво да се споредат слика со вашата тастатура, пред да го стави на ред.Бидете сигурни дека лаптоп модел и тастатура е вистинскиот ви треба.Ако не сте сигурни дали оваа тастатура е во право за вас, не, ве молам само да не контактирате за да се провери за вас.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1x на тастатурата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста