• Новак
Алфа Rider Случај Масло Мозоци Приклучок За Јамаха Воин Raptor Wolverine Голема Мечка YFM350 YFM 350 го Замени 4HC-15351-00-00

Алфа Rider Случај Масло Мозоци Приклучок За Јамаха Воин Raptor Wolverine Голема Мечка YFM350 YFM 350 го Замени 4HC-15351-00-00

Оценка на стоката:
DEN 167.76

Достапност
Производот е достапен

Опрема : За Јамаха Новиот воин, raptor 350, wolverine 350, голема мечка, 350, 400. Состојба : Резервни 100% Сосема Нов.Пакет : 1 x Масло Мозоци Plug & 1 x печат.Замени : 4 HC-15351-00-00. Исто така одговара за Јамаха МОТО-4,ВЕТРЕ,GRIZZLY 125/400/450/600,KODIAK 400/450,ТЕРА ПРО,НОСОРОГ 450,ВОИН 350,WOLVERINE 450. Големина : Случај Масло Одвод На Приклучокот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста