• Новак
Спортски Шише за Вода за Деца на возраст Момчиња Девојчиња Училиште Велосипед Патување Подарок 19 оз Расклопна Squeezable Фудбал Тенис Бејзбол Leakproof Првенство (Бејзбол)

Спортски Шише за Вода за Деца на возраст Момчиња Девојчиња Училиште Велосипед Патување Подарок 19 оз Расклопна Squeezable

Оценка на стоката:
DEN 284.88

Достапност
Производот е достапен

✔ НЕ ИСТЕКУВА, НЕ SPILLS : Бидете сигурни дека водата не ќе течење од шише.Истури-доказ 100% . ✔РАСКЛОПНА и SQUEEZABLE : 550ml (18.5 мл) шише може да се распадна да 7oz за лесно складирање во чанта/ранец.Squeezable, издржливи и трајни шише поради трајни квалитет со силиконска. ✔ Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО : шише може да биде лесно рака изми и е безбедно за употреба во машина за миење садови. ✔ КУЛ & СТИЛСКИ : Деца ќе бидат среќни и ќе ја сакаат стилски топка во облик на дизајн на шише за вода и ќе биде возбуден за да пијат вода од него. ✔БЕЗБЕДНО : Шише направени од BPA-Free, Противалергиски, Храна Одделение Трајни Квалитет Мирис Силикони.Се препорачува миење на шише со сапун и топла вода, пред да се користат.Стил : Бејзбол.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста