• Новак
Mobicus 5D DIY Дијамант Слика од Бројот Колекции,Орхидеи(16X16inch/40X40CM)

Mobicus 5D DIY Дијамант Слика од Бројот Колекции,Орхидеи(16X16inch/40X40CM)

Оценка на стоката:
DEN 672.00

Достапност
Производот е достапен

Слики : орхидеи.Големина : 16 X16inch/40 X40 CM.Кристал Материјал : Круг смола честички.Дијаманти пенливо, силна трета димензија. (Дијаманти покрие целата слика)Совршена боја натпревар, Dimond сликарство живописни слика.DIY дијамант сликарство е нов популарни производи.Тоа е убава она што ќе го видите на сликата, многу светол и неверојатни.Процесот на производство е едноставна, кои можете да потрошите помалку време да се заврши.Едноставно обесени тоа на ѕид, што ќе ја направи вашата соба и вашиот свет неверојатни.Тоа е исклучителна да им даде на пријатели и најблиски да го изразат добри желби за споделување.Пакет вклучуваат *1 упатство *1 платно *1 пинцети, 1 слика пенкало,1 слика кал,1 слика плоча *Некои дијаманти торби *Некои резервни патент кеси,некои клипови ЗАБЕЛЕШКА : Слика рамка НЕ ги вклучуваат Обидете се да се направи на децата да ја напушти дијаманти може да биде лесно достапно место.Избегне да биде swallowed How да се Користат : 1. Отворете производот suite, според боја наредени дијаманти и организира сите алатки 2. Кога ќе почнете, треба само да ги укине мал дел од ослободувањето на хартија, со цел да се избегне други регионални леплива прашина влијае на сврзување effect 3. Ставете ја дијаманти во соодветната мрежа (според сериски број). 4. На дијаманти по Паста се завршени, што го прави дијамант поврзување на површината повеќе солидна.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста