• Новак
14MM – 18MM Магнетни Масло Мозоци Приклучок од страна на ЕКО-ПРИКЛУЧОК, Threadless Магнетни Мозоци Приклучок за Алуминиум Масло Тави. Universal Plug со Заострените, Самостојно Доп

14MM – 18MM Магнетни Масло Мозоци Приклучок од страна на ЕКО-ПРИКЛУЧОК, Threadless Магнетни Мозоци Приклучок за Алуминиум

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Револуционерниот Threadless, Магнетни Живот Време, Leakproof, Масло Pansaver, Моторно Масло Одвод На Приклучокот.Еко-Приклучок Рака Инсталира Magnetically Во Секунди & Безбедно Ги Отстранува Со Заменик Костец.За Забрзување На Секоја Промена На Масло Услуга.Иднината На Моторно Масло Мозоци Приклучоци Пристигна!.Еко-Приклучок Е Загарантирана Да Го Надмине Над Големина / Пеперутка / Навој Мозоци Приклучоци / Helicoils / Timeserts / Брз Вентили.Стоп Провира Мозоци Приклучоци Штета Масло Тавата Теми & Истекување На Нафта.Оди Threadless, Оди Магнетни, Оди Ecoplug.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста