• Новак
MOSNOVO Компатибилен со iPhone 13 Случај, Вкусен Печати за Девојка Жени Мажи [ Buffertech Shockproof ] Транспарентен TPU Браник Јасно Телефон Случај Покрие Наменета за iPhone 13 6.1 Инчи

MOSNOVO Компатибилен со iPhone 13 Случај, Вкусен Печати за Девојка Жени Мажи [ Buffertech Shockproof ] Транспарентен TPU

Оценка на стоката:
DEN 455.76

Достапност
Производот е достапен

MOSNOVO случај компатибилен со i Phone 13 (2021) - кој со иновативни Buffertech shockproof материјал и ко-моделирани со двоен слој за заштита (TPU Браник + Тешко Задниот Панел), кој го штити од гребнатини, испакнатини и повеќе.Buffertech Shockproof Материјал - Докажани во лабораториска средина да го издржат илјада пати 6.6 ft капка тестирани.Исто така, секој од нашите уникатни уметнички дела се отпечатени со мирис, уверение, нула, отпорни на мастило.Јасно, тенок, единствена, стилски заштитен браник случај телото открива и го подобрува оригиналната боја на i Phone 13 6.1" 2021 додека трајни против пролизгување TPU држи телефонот лесен и лесно да се инсталира и потпора.Поддршка за безжично полнење и лесен пристап до сите копчиња и пристаништа.На покренати и beveled работ им помага на заштита на екран осетлив на допир и камера.Ужива од страна на познати личности / influencers / реалноста ѕвезди .БИДЕТЕ СМЕЛИ.ДА ВИ БИДЕ.ДА БИДЕ УНИКАТЕН.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста