• Новак
DEEMEI Вештачки Цвеќиња Свила Peony Букет 3pcs Лажни Hydrangea Chrysanthemum Топката Реални Цвеќиња Куп за Свадба Дома Декорација на Маса Centerpieces (Бела)

DEEMEI Вештачки Цвеќиња Свила Peony Букет 3pcs Лажни Hydrangea Chrysanthemum Топката Реални Цвеќиња Куп за Свадба Дома

Оценка на стоката:
DEN 1723.20

Достапност
Производот е достапен

❤️Убави украси : Вештачки peony цвеќиња одговара за свадба булчински букети цвеќиња декорација, centerpieces, дома затворен и градина надворешен декор, канцеларија, партија, годишнина, гробишта, Денот на Вљубените и Новогодишни украси. ❤️Пакет : 3 гроздови на peony цвеќиња.За големината 9.45(W) x 12.6(H) инч.Секоја куп на peony цвеќиња има 7 гранки со peony цвеќиња, hydrangea цвеќиња, carnations, меур топки, убава и реални. ❤️Материјал : Вештачки peony hydrangea цветни ливчиња се изработени од свила материјал, гранките се пластични, а потоа составуваат со рака.Тоа е многу пријателски материјал. ❤️Убава и засекогаш : Вештачки peony hydrangea го одликува кујната, прозорецот, дневна соба, трпезариска маса, спална соба, пред тремот, градината, балкон.Спреј вашиот омилен парфем, тоа ќе биде убава засекогаш. ❤️Вештачки цвеќиња може да се исцеди и деформирано за време на транспортот, но тие можат да бидат обновени по малку прилагодување по екранот.Пакет : 3 Pcs лажни цвеќиња во еден пакет.Големина : Секој букет е околу 9.45 x 12.6 инчен(W x H).Структура : Секој цвет пакет има 7 глави,peony цвеќиња, hydrangea цвеќиња, carnations, меур топки.Забелешка : Поради пакување и испорака прашања, цвеќиња може да се деформирани и го гмечи.Можете да ја прилагодите на нив за најдобар изглед по добивањето.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста