• Новак
FenchelShades.com Абажур 6 Топ Дијаметар x 19 Дното Дијаметар x 12 Коса Висина со Миење (Spider) Прилог за Светилки со Харфа (Лен Вајт)

FenchelShades.com Абажур 6 Топ Дијаметар x 19 Дното Дијаметар x 12 Коса Висина со Миење (Spider) Прилог за Светилки со

Оценка на стоката:
DEN 1440.00

Достапност
Производот е достапен

Топ Дијаметар : 6" Дното Дијаметар : 19" Коса Висина : 12".Прилог Стил : Ова Абажур Работи со Сијалици со Харфа (Не се Вклучени).Миење Прилогот 1" Капка, или од Одморите, од Врвот на Сенка.Хардвер Боја : Никел.Абажур Опфаќа : Лен Бели Светла.Сите Производи Сопствени Направени во САД.Боја : Бел Лен.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста