• Новак
NoCry Лесни за Безбедност на Очила со Јасни Заврши Околу Леќи, Претходница Плус Анти Магла и Анти Нула Слој, и Прилагодливи Headband; ANSI Z87.1 заверена и БЗР во согласност

NoCry Лесни за Безбедност на Очила со Јасни Заврши Околу Леќи, Претходница Плус Анти Магла и Анти Нула Слој, и Прилагодливи

Оценка на стоката:
DEN 302.40

Достапност
Производот е достапен

Нашиот подобрен еластична headband останува еластичен подолго, одржување на вашиот око за заштита цврсто во место.1 заверена и OSHA хемиски поздравниот согласност.И нашата јасни заштитни очила се ANSI Z87.Во потрага по ANSI Z87.Се заштити вашата визија од сите страни, и да се види јасно со твоите периферни уреди, благодарение на нашите панорамски леќи.СЕ ЗАШТИТАТ СЕБЕ СИ ПРОТИВ ШТЕТНИТЕ УВ ЗРАЧЕЊЕ.ПРИЛАГОДЛИВИ ЕЛАСТИЧНА HEADBAND ЗА СУПЕРИОРЕН ОДГОВАРА.1 заверена и БЗР во согласност безбедност очила кои исто така се случи да биде исклучително удобен за носење во текот на целиот ден долго?Сте ги најде. (Овие безбедносни заштитни очила се одлични за мажите и жените.Нашите очила не се само светлина, компактен и да се третираат со еден од најдобрите анти-магла облоги на пазарот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста