• Новак
Scotts Трева Градител WinterGuard Падне Плевел & Хранат 3, до 5.000 квадратни. ft. & Трева Градител WinterGuard Пад на Тревникот Храна, 12.5 lb. - Пад на Тревникот Ѓубриво Гради Силни, Длабо?

Scotts Трева Градител WinterGuard Падне Плевел & Хранат 3, до 5.000 квадратни. ft. & Трева Градител WinterGuard Пад на

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Производ 1 : Подобрена формула—до 2 X повеќе моќни глуварче и детелина контрола.Производ 1 : Поплочува надвор глуварчињата и детелина—задоволство да се гарантира.Производ 1 : Weedgrip Технологија костец на плевелите ќе видите—и на оние што не.Производ 1 : Доводите да се изгради силни, длабоки корени за подобра тревник следната пролет.Производот 2 : Гради силни, длабоки корени за подобра тревник следната пролет.Производот 2 : Падот е најдобро време да се оплоди да се обезбеди вашиот тревник е подготвен за следната година.Производот 2 : Обезбедува хранливи материи кои помагаат да се поправи штетата од топлина, суша и активност, додека се подготвува корени да ги преземе за тешките зимски услови.Производот 2 : ја Подобрува тревникот е способност да апсорбираат вода и хранливи материи наспроти еден nekormlenye тревникот.Големина : до 5.000 квадратни.ft. | Шема Име : Падот на Храна + Пад на Тревникот Храна, 12.5 lb.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста