• Новак
Лесно Ќе регулируема Облегалка Водат Троседот Slipcover Покрива Троседот 1 Парче Мебел Заштитник Каучот Мека со Еластична Дното Деца,Полиестер Spandex Жакард Ткаенина Мал

Лесно Ќе регулируема Облегалка Водат Троседот Slipcover Покрива Троседот 1 Парче Мебел Заштитник Каучот Мека со Еластична

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Факултативна Големини : Други Големини Може да се Избере за Опис на Производот (стол, Двојка, Троседот, Преголеми Троседот, регулируема Облегалка, Futon, Wingchair Итн.).СУПЕРИОРЕН ТКАЕНИНИ : 85% Полиестер+15% Spandex, висок квалитет на еластичен жакард ткаенина, меки и удобни.ДИМЕНЗИИ : регулируема Облегалка Slipcover:се Вклопуваат седиште ширина е 35" -45".Повеќе детали, ве молиме погледнете на мерење водич во фотографија, ве молиме да се измери пред купување.МЕБЕЛ ЗАШТИТНИК : Заштитете го вашиот тросед од секојдневно носење и дамки.Различни бои се подготвени, можете да изберете боја ви се допаѓа да се покријат.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Проверете упатство за инсталација внимателно, тоа може да биде завршен во рок од 10 минути од страна на едно лице ПАКЕТ : Едно парче slipcover.ЛЕСНО CARE & ГАРАНЦИЈА : Машина перат, миење на температура околу 30 целзиусови степени, ве молиме да не кајгана, не железо.Ние стоиме зад сите на нашите високо квалитетни производи, па ние нудиме 30 дена Без прашања Праша на сите наши ги покрива троседот.Ве молиме контактирајте со нас (преку доколку минатото стандард се вратите на прозорецот) и ние ќе ви биде задоволство да ви помогне.Боја : Морнарица.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста