• Новак
Aicosineg 4pcs 304 од не ' Рѓосувачки Челик M6x60mm Хексадецимален Орев Ракав Водител на Проширување Завртки Fastener за Домашна Декорација Климатизација Ограда

Aicosineg 4pcs 304 од не ' Рѓосувачки Челик M6x60mm Хексадецимален Орев Ракав Водител на Проширување Завртки Fastener за

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

【ГОЛЕМИНА】- Тема Големина : 6mm/ M6(г); Вкупната Должина на : 60mm/ 2.36"(L); Ракав Дијаметар (D) : 8mm/0.31"; Ракав Цевка Големина : 40mm/1.57"(L1). 【МАТЕРИЈАЛ】- Проширување ракав завртки направени на 304 нерѓосувачки челик, здрав и цврсти , отпорни на ' рѓа и корозија. 【ФУНКЦИЈА】- Проширување гром обезбедува безбедна се одржи во конкретни, блокови, тули, и плочи, ѕидови никаква цврста површина навистина на тешки предмети и опрема. 【ВИСОК КВАЛИТЕТ】- Проширување е погодна за користење на затворен, отворено дури и во влажна средина, носат-отпор, анти-корозија, висока ' рѓа отпор. 【АПЛИКАЦИЈА】- Проширување Завртки е широко се користат во оградата, burglarproof вратата и прозорецот, крошна, климатизација rach фиксација, дома декорација, инженерство, итн.Aicosineg Хексадецимален Орев Ракав Водител На Проширување Завртки Fastener Description : 1. Направен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик, има ' рѓа и корозија.2. Проширување гром обезбедува безбедна се одржи во конкретни, блокови, тули, и плочи, ѕидови никаква цврста површина навистина на тешки предмети и опрема.3. Широко се користи во burglarproof врати, fenceand прозорец, климатизација rach фиксација, крошна, дома декорација, инженерство, итн сите работат на внатрешен или надворешен.4. Проширувањето е погодна за користење на затворен, отворено дури и во влажна средина, носат-отпор, анти-корозија, висока ' рѓа отпор.Спецификација : Име на Производ : Проширување Bolt Material : 304 од не 'Рѓосувачки Steel Thread Големина : 6mm / M6(d)вкупна Должина : 60mm/ 2.36"(L)Ракав Дијаметар (D) : 8mm/0.31"Ракав Цевка Големина : 40mm/1.57"(L1)Пакет Содржина : 4 Парчиња x Проширување Bolt How да се Користат : 1. Одберете сечкање малку со ист дијаметар како проширување завртка обвивка, ударна дупка во ѕидот со малку вежба.2. Стави M6x60mm проширување гром во дупка и се стегне хексадецимален нут со клуч.3. Проширувањето цевка ќе го отвори опашка да се фати на ѕидот по истакнувајќи, но бидете сигурни дека проширувањето завртка не може да се извади.4. Завртка во нут за да ја завршите инсталацијата.Забелешка : Користењето рачни мерења, не може да биде 1-2mm грешка, ве молиме да се разбере.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста